8/3/2021 
 
  ANA SAYFA |  KURUMSAL |  HAKKIMIZDA |  BELGELER |  SSS |  REFERANSLAR |  TEKLİF AL |  İLETİŞİM
 
 
  ZEEMA - KURUMSAL  
 

Zeema A.Ş. 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde kurularak, EPDK tarafından tahsis edilen ETS/2709-16/1684 Lisans numarası ile toptan elektrik ticareti faaliyeti göstermektedir.

Zeema Elektrik Enerjisi Toptan A.Ş. 2015 yılında faaliyete geçecek olan Ordu İncesu’da 45 MW HES ve 2016 yılında faaliyete geçecek olan 80MW gücünde santral inşaatlarına devam etmektedir.

Serbest Tüketici vasfı olan/kazanan işletmeler, Zeema AŞ’nden alacağı elektrik enerjisiyle, enerji maliyetlerini daha düşük fiyattan temin edebileceklerdir.

Enerji Piyasasının özel sektöre açılarak her geçen gün daha da gelişmesiyle; Zeema A.Ş. bir yandan müşterilerine yüksek servis kalitesinde - düşük maliyet de hizmet sunmayı, diğer yandan ülkemizde yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en üst düzeyde kullanımına katkıda bulunan öncü şirket vizyonu ile toptan elektrik sektörünün lider firması olmayı hedeflemektedir.

Zeema Elektrik elektrik tedariğinde aşağıda ki kıstaslar ile rakiplerine göre fark yaratmaktadır.

Tedarik Sürekliliği

Zeema Elektrik 2010 yılından itibaren yaptığı çalışmalar ile tedarik sürekliliğini ön planda tutmaktadır.

Uzun vadeli anlaşmalar

Zeema Elektrik müşterileri ile uzun vadeli kontratlar yaparak uzun yıllar sürecek iş birliklerine imza atmakta ve uzun vadede rakiplerine oranla daha avantajlı şartlar oluşturmaktadır.

Esneklik

Zeema Elektrik müşteriye özel hazırladığı sözleşmeler ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.

 

Hangi İşletmeler Özel Sektörden Elektrik Satın Alabilir?

Yıllık toplam enerji tüketimi 4.500 kWh’ı (Aylık fatura ortalaması 135 TL’yi ) aşan işletmeler Zeema A.Ş.’nden enerji satın alabilirler. İlgili Mevzuat için…(Serbest Tüketici Yönetmeliği, Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliği)

Zeema A.Ş.’nden elektrik satın almanın avantajları?

Elektrik tesisat veya donanımında herhangi bir değişikliğe gidilmeden, Zeema A.Ş.’nin tedarikçiniz olmasıyla mevcut enerji maliyetlerinizi azaltarak daha uygun fiyattan elektrik satın alabilirsiniz.

Zeema A.Ş.’nden elektrik tedariki için mevcut elektrik tesisatında herhangi bir değişikliğe gerek var mı?

Hayır yok. Mevcut tesisat aynen korunurken yalnızca elektrik faturanız Zeema A.Ş. tarafından işletmenize iletilmeye başlanacaktır.

Zeema A.Ş.’nden elektrik satın alabilmek için iletişim…

Tel: 0 212 362 18 79 Fax: 0 212 362 15 93 Email: info@zeema.com.tr

 
 
2014 © Zeema A.Ş. - Balabandere Cad. İlaç Sanayi Yolu No: 14, 34460 İstinye - Sarıyer / İSTANBUL - Tel: 0 212 362 18 79 Fax: 0 212 362 15 93 Email : info@zeema.com.tr    Kişisel Verilerin Korunması